Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Usług Społecznych w Mniowie

Badania społeczne

Utworzono dnia 17.04.2024

Szanowni Państwo!

Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Centrum Usług Społecznych w Mniowie realizuje badania społeczne, na rzecz opracowania Diagnozy problemu przemocy na terenie Gminy Mniów i zaplanowania działań profilaktycznych dla Gminy. W związku z tym prosimy o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY przez uczniów klas V-VIII szkół podstawowych . Wypełnienie ankiety przyczyni się do przygotowania istotnych dokumentów dla Gminy, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się jego mieszkańcy oraz organizacji działań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. 

Wypełnianie ankiety odbywa się za pośrednictwem portalu www.webankieta.pl. Strona ta gwarantuje bezpieczeństwo – przetwarzanie danych respondentów jest zgodne ze wszelkimi wymaganiami RODO. Ankiety te są całkowicie anonimowe i nie zawierają żadnych pytań umożliwiających identyfikację respondentów.

Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Ważne jest, aby każdy uczeń wypełnił ankietę do 23.04.2024 r. Wystarczy kliknąć w link, wypełnić ankietę i na samym końcu kliknąć "wyślij".

 

Link do ankiety dla uczniów: https://mniow-uczniowie.webankieta.pl/

W ramach realizacji w/w Diagnozy, badaniem objęci są również dorośli mieszkańcy Gminy. Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą o udostępnienie linku do ankiety dla rodziców poprzez dziennik elektroniczny.

 

Link do ankiety dla dorosłych mieszkańców: https://mniow-mieszkancy.webankieta.pl/

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny obchodzą

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 68

W poprzednim tygodniu: 193

W tym miesiącu: 485

W poprzednim miesiącu: 861

Wszystkich: 55378