Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Usług Społecznych w Mniowie

AKTUALNOŚCI, strona 3:

NIE-przeMoc-TAK

Utworzono dnia 02.06.2023

Informujemy, że w ramach projektu NIE-przeMoc-TAK, ogłoszono konkurs plastyczny pt." MOC JEST W NAS". Informacje o konkursie zawarte są w regulaminie konkursu zamieszczonym  jako załączącznik.

Katalog Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej Województwa Świętokrzyskiego

Utworzono dnia 26.05.2023

Katalog dobrych praktyk ekonomii społecznej w województwie świętokrzyskim, który zawiera szeroką ofertę świętokrzyskich
podmiotów ekonomii społecznej: m.in. zakładów aktywności zawodowej, spółdzielni socjalnych i przedsiębiorstw społecznych.

czytaj dalej na temat: Katalog Dobrych Praktyk Ekonomii Społecznej Województwa Świętokrzyskiego

NIE-przeMoc-TAK

Utworzono dnia 22.05.2023

Informujemy, że Stowarzyszenie "Koło Gospodyń Wiejskich" Żurawinki realizuje projekt „NIE – przeMOC - TAK"  w związku z czym osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłaszać się do naszego ośrodka lub siedziby KGW Żurawinki ( Borki 82).

czytaj dalej na temat: NIE-przeMoc-TAK

SENIORZY SILNI I AKTYWNI !

Utworzono dnia 22.05.2023

Informujemy, że Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Żurawinki realizuje projekt skierowany do seniorów 60 +. Wszystkie osoby  zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłaszać się do naszego ośrodka lub siedziby KGW Żurawinki ( Borki 82).

 

czytaj dalej na temat: SENIORZY SILNI I AKTYWNI !

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym- nabór wniosków

Utworzono dnia 14.04.2023

Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Utworzono dnia 04.04.2023

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mniowie w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na dostawę książek, słowników, encyklopedii i map na potrzeby projektu „Przystań dla rodzin" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 — Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.1 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Utworzono dnia 30.03.2023

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mniowie w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na dostawę podręczników i pomocy do nauki języka angielskiego na potrzeby projektu „Przystań dla rodzin" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 — Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.1 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Utworzono dnia 15.03.2023

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mniowie w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na przeprowadzenie wyjazdu edukacyjnego dla dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowo-socjoterapeutycznych na potrzeby projektu „Przystań dla rodzin" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 — Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.1 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Utworzono dnia 15.03.2023

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mniowie w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na dostawę pendrive na potrzeby projektu „Przystań dla rodzin" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 — Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.1 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Utworzono dnia 15.03.2023

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mniowie w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na dostawę artykułów papierniczych, piśmienniczych i eksploatacyjnych na potrzeby projektu „Przystań dla rodzin" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9 — Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.1 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do złozenia oferty cenowej

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny obchodzą

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 68

W poprzednim tygodniu: 193

W tym miesiącu: 485

W poprzednim miesiącu: 861

Wszystkich: 55378